categories-news

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε/Ν, U21 (1η ημέρα)

Με μεγάλη συμμετοχή των αθλητών και τήρηση όλων των μέτρων ασφαλείας, ολοκληρώθηκε η πρώτη ημέρα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Καράτε Εφήβων, Νεανίδων, Νέων και U21. Κλιμάκιο του ΕΟΔΥ βρισκόταν έξω από το κλειστό γυμναστήριο «Γιώργος Παξιμαδάς» για να εξασφαλίσει ότι όλοι οι συμμετέχοντες είναι αρνητικοί σε rapid test, ενώ οι αγώνες διεξήχθησαν χωρίς θεατές και τελετές απονομών. 

Στην κατηγορία εφήβων και νέων ανδρών, πολυνίκης σύλλογος αναδείχθηκε η Δόξα Γαλατσίου με τρία χρυσά και τρία ασημένια μετάλλια, ενώ ακολούθησε ο ΑΣΣ Καράτε Λακκώματος με δύο χρυσά, ένα ασημένιο, δύο χάλκινα. Στην κατηγορία U21 η Δόξα Γαλατσίου κατετάγη πρώτη με δύο χρυσά, ένα ασημένιο μετάλλιο και δεύτερος ήταν ο ΑΣ ο Δρόμος της Ειρήνης με ένα χρυσό, ένα ασημένιο. Η διοργάνωση ολοκληρώνεται την Κυριακή με τους αγώνες Νεανίδων, Νέων Γυναικών και U21 γυναικών.

 

Τα αποτελέσματα 

KATA ΕΦΗΒΩΝ

1.    ΤΣΙΑΚΜΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ            ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

2.    ΚΟΥΤΑΛΙΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ

3.    ΒΕΡΒΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΑΓΣ ΠΤ ΑΜΙΛΛΑ

3.    ΚΟΚΩΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ            ΑΟΠ ΚΑΡΑΤΕ ΣΟΤΟΚΑΝ

KATA ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ

1.    ΚΟΥΚΟΥΣΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     ΑΕΣΠ ΚΑΡΑΤΕ Η ΑΛΜΩΠΙΑ

2.    ΧΡΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ        ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

3.    ΗΛΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ        ΑΟ ΑΘΛΗΣΗ ΚΑΙ ΖΩΗ

3.    ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ

KUMITE ΕΦΗΒΩΝ -52

1.    ΤΖΙΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ          ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ

2.    ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ

3.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ

3.    ΚΟΥΜΟΥΤΣΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ      ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

KUMITE ΕΦΗΒΩΝ -57

1.    ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

2.    ΚΑΡΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ        ΑΓΣΚ ΝΙΚΑΙΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

3.    ΣΒΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

3.    ΦΛΩΡΟΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ    ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

KUMITE ΕΦΗΒΩΝ -63

1.    ΜΠΙΤΣΩΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ        ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

2.    ΛΥΓΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        ΑΣΚ DLS ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

3.    ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ

3.    ΔΑΓΚΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΑΚΑΔ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

KUMITE ΕΦΗΒΩΝ -70

1.    ΠΑΠΑΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ

2.    ΨΩΜΑΣ ΗΛΙΑΣ              ΑΣ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

3.    ΚΟΣΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ              ΑΣΚΖΖ ΑΓ ΔΗΜ Η ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ

3.    ΓΚΟΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ      ΑΣ ΓΟΥΑΝΤΟ ΚΑΡ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

KUMITE ΕΦΗΒΩΝ 70+

1.    ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ        ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

2.    ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ        AMT ΑΜΥΝΤΑΣ

3.    ΓΛΥΠΤΗΣ ΗΛΙΑΣ              ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ

3.    ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -55

1.    ΚΟΥΖΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ        ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΤ

2.    ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ   ΑΠΣ ΑΙΧΜΗ ΙΛΙΟΥ

3.    ΜΠΟΥΣΠΕΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ        ΑΣ ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -61

1.    ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ        ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

2.    ΚΙΟΥΠΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ        ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ

3.    ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ       ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

3.    ΒΑΖΑΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ              ΕΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ

KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -68

1.    ΦΤΥΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ        ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

2.    ΜΥΤΙΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   AΣΑ SHINKYOKUSHINKAI KAΡΑΤΕ ΒΟΛΟΥ

3.    ΜΩΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ        ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

3.    ΒΑΣΤΑΡΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΑΣΚΖΖ ΑΓ ΔΗΜ Η ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ

KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -76

1.    ΚΛΙΑΦΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ          ΑΣΣ ΚΑΡΑΤΕ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ

2.    ΚΑΤΣΑΚΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ   ΑΣ ΚΑΡΑΤΕ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3.    ΠΑΛΗΑΡΟΥΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ    ΑΣ    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

3.    ΡΟΥΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΕΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ

KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ 76+

1.    ΤΣΙΜΙΚΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ          ΑΣΚ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ

2.    ΠΙΠΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

3.    ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      ΑΣ ΑΚΑΜΑΣ ΒΕΛΟΥ ΒΟΧΑΣ

3.    ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ      ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΟΜΑΔΙΚΟ KATA ΕΦΗΒΩΝ & ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ

1. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΕ ΧΙΟΥ

  ΚΟΥΤΑΛΙΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

  ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

  ΠΑΠΑΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   

2. ΑΓΣ MEΓΑΣ 

  ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ

  ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

  ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ  

Kata ΑΝΔΡΩΝ U21

1. ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ           ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

2. ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΣΥΛΛ. ΤΖΟYN. ΚΑΡ. ΑΘΗΝΩΝ

3. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ          ΑΣ ΣΟΤΟΚΑΝ ΚΑΡΑΤΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

3. ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΑΓΣ SHO TO KAN 

Kumite ΑΝΔΡΩΝ U21 -60Kgr

1. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ          ΑΣΣΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

2. ΜΠΟΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ             ΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΘΛΟΔΡΑΣΗ

3. ΤΡΑΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ              ΑΣΣΚ ΠΕΡΣΕΑΣ

Kumite ΑΝΔΡΩΝ U21 -67Kgr

1. ΦΛΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

2. ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ           ΑΣΚΖΖ ΑΓ ΔΗΜ Η ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ

3. ΣΕΡΕΜΕΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ        ΑΣΜΤ ΔΙΑΛΛΟΣ

3. ΧΑΣΑΝΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ         ΠΑΜΜΕΣΗΝΙΑΚΟΣ ΑΣ 

Kumite ΑΝΔΡΩΝ U21 -75Kgr

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΣ       Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

2. ΚΑΜΠΟΥΓΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ    Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ

3. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΟ ΓΕΡΑΚΙ

3. ΜΟΥΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         ΑΓΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 

Kumite ΑΝΔΡΩΝ U21 -84Kgr

1. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

2. ΔΡΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ              ΑΣ ΡΟΔΟΥ SHOTOKAN

3. ΚΑΤΣΑΙΔΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΣ     ΕΛ Κ ΟΛΥΜΠ ΦΛΟΓΑ ΠΥΡ

3. ΚΟΥΤΣΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ          ΑΚ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 

Kumite ΑΝΔΡΩΝ U21 84+Kgr

1. ΓΚΟΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ               ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

2. ΡΕΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ             ΑΣΚ Η ΔΟΞΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

3. ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          ΑΣΚ ΑΓ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

3. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ             ΚΚ SHOTOKAN ΖΩΓΡΑΦΟΥ

Οκτώβριος 2021
Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
01
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
18
19
20
21
25
26
27
28
29
Subscribe on YouTube Upload to Flickr

Δηλωση συμμετοχής

karate register onlineΗλεκτρονική πλατφόρμα αγώνων ΕΛΟΚ
Online Registration


ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Χρήσιμες συνδέσεις

banner say no

S5 Box

Είσοδος