category-protathlimata

Aναχώρησαν χτες 3 Φεβρουαρίου από Βόρεια Ελλάδα και σήμερα από Αθήνα οι αθλητές και αθλήτριες που θα συμμετάσχουν στην αποστολή της εθνικής ομάδας για το Eυρωπαικό Πρωτάθλημα (EKF) Εφήβων - Νέων & U-21 (16-17 Φεβρoυαρίου 2016) στην Κύπρο.

Για αυτή την αποστολή αποφασίστηκε από την Τεχνική επιτροπή να πάνε οι πρώτοι από το πανελλήνιο πρωτάθλημα και να γίνει επιλογή μόνο στις κατηγορίες αυτές που οι πρώτοι δεν ήταν δυνατόν να συμμετάσχουν.

Ευχόμαστε καλή επιτυχία σε όλους τους αθλητές και αθλήτριες στο Πανευρωπαικό πρωτάθλημα.

Στην Κύπρο θα μας εκπροσωπήσουν οι παρακάτω 30 αθλητές και αθλήτριες:

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
   
ΚΑΤΑ ΕΦΗΒΩΝ ΓΚΕΡΖΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ -52  ΞΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ_ΣΤΕΦΑΝΟΣ                  
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ -57 ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ -63 ΜΠΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ -70 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
KUMITE ΕΦΗΒΩΝ +70 ΡΗΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
ΚΑΤΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΖΕΡΒΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ -47 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΕΛΛΗ 
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ -54 ΜΠΙΜΠΑ ΕΥΡΙΔΙΚΗ
KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ +54 ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -55 ΙΩΣΗΦ ΑΑΡΟΝ
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -61 ΚΑΝΕΛΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -68 ΚΩΤΤΙΑΣ_ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ -76 ΓΙΑΚΟΥΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 
KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ +76 ΜΠΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΤΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΓΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -48 ΜΠΑΛΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -53 ΡΟΥΧΩΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ -59 ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 
KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ +59 ΓΡΑΨΑ ΕΙΡΗΝΗ
U21 KATA ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΕΤΡΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 
U21 KUMITE ΑΝΔΡΩΝ -60 ΡΕΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
U21 KUMITE ΑΝΔΡΩΝ -67 ΞΕΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 
U21 KUMITE ΑΝΔΡΩΝ -75 ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ 
U21 KUMITE ΑΝΔΡΩΝ -84 ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
U21 KUMITE ΑΝΔΡΩΝ +84 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
U21 KATA ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΞΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
U21 KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ -50 ΞΥΛΙΚΙΩΤΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ
U21 KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ -68 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ
U21 KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ +68 ΔΕΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (14-17) ΖΕΡΒΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 
ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (14-17) ΝΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 
ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (14-17) ΠΕΠΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 

 

Την αποστολή θα συνοδεύσουν οι κάτωθι:

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΣΚΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΓΚΟΥΒΟΥΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΓΚΟΡΕΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΑΝΕΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ
Μάρτιος 2020
Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sign in with Google Sign in with Gmail Subscribe on YouTube Upload to Flickr

banner say no

Δηλωση συμμετοχής

karate register onlineΗλεκτρονική πλατφόρμα αγώνων ΕΛΟΚ
Online Registration


ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Χρήσιμες συνδέσεις

S5 Box

Είσοδος